ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Щодо надання публічної інформації Державною Азовською морською екологічною інспекцією

Інформаційне законодавство України у 2011 році було оновлено з прийняттям Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Детальніше: Щодо надання публічної інформації Державною Азовською морською екологічною інспекцією

Дочірні категорії

 • СЛУЖБОВА ІНФОРМАЦІЯ

                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                        Наказ начальника Державної                                                                                         Азовської морської                                                                                                        екологічної інспекції

                                                                                        від   12.12.2017 року  № 336

   

  Перелік

  відомостей, що становлять службову інформацію в Державній Азовській морській екологічній інспекції

   Зведені відомості про стан технічного захисту службової інформації, що є власністю держави, в ДАМЕІ.

  1. Листування з міністерствами, центральними органами державної виконавчої влади, відомствами з питань таємного діловодства, діловодства з грифом "Для службового користування", технічного захисту службової інформації, що є власністю держави та стану оборонно-мобілізаційної роботи в ДАМЕІ.
  2. Зведені відомості щодо заходів з мобілізаційної підготовки, стану мобілізаційної готовності ДАМЕІ (окрім питань фінансування заходів з мобілізаційної підготовки).
  3. Листування з Міністерством екології та природних ресурсів України про стан цивільної оборони на мирний час.
  4. Відомості щодо заходів і стану цивільної оборони в ДАМЕІ та з окремих питань, пов'язаних з бронюванням військовозобов'язаних.
  5. Відомості з питань мобілізаційної підготовки та матеріальних цінностей мобілізаційного резерву ДАМЕІ.
  6. Листи, інформації, що направляються до правоохоронних органів за результатами ревізій (перевірок) та використання вогнепальної зброї, спеціальних засобів і заходів активної самооборони ДАМЕІ.
  7. Листування з органами Служби безпеки України щодо перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства на окремих об'єктах та щодо стану технічного захисту службової інформації.
  8. Листування зі Службою зовнішньої розвідки України щодо перевірок дотримання вимог  природоохоронного законодавства на окремих об'єктах та щодо стану технічного захисту службової інформації.
  9. Листування з Міністерством оборони України щодо перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства на окремих об'єктах та щодо стану технічного захисту службової інформації.
  10. Документи про службові розслідування при виявленні втрати документів, що містять інформацію "Для службового користування".
  11. Інформація про технічні характеристики гідротехнічних споруд, яка отримана ДАМЕІ при здійсненні інспекційних перевірок.
  Кількість статей:
  0

Додаткова інформація