ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

Державній Азовській морській екологічній інспекції представлено програму по реконструкції основних виробництв на металургійних заводах Маріуполя

27 листопада 2018 року за ініціативи Маріупольської  міської ради нового керівника Державної Азовської морської екологічної інспекції Савицького О.Г. було запрошено на металургійні підприємства міста Маріуполь ПрАТ «ММК ім..Ілліча», ПрАТ «МК «Азовсталь» для ознайомлення з проблемними основними виробничими цехами підприємств. Керівництвом підприємств було представлено програму по реконструкції основних виробництв, які здійснюють викиди в атмосферне повітря.

Дана програма направлена на зменьшення обсягів викидів, навантаження на місто Маріуполь та прилеглі до нього райони. Було оговорено основні проблеми в даному напрямку та шляхи їх вирішення.

Також за результатами зустрічі було ініційовано провести нараду з представниками підприємств та Управлінням з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Маріупольської міської ради щодо перегляду заходів вживаємих металургійними комбінатами при несприятливих метеорологічних умовах.

Додаткова інформація