ПЛАНИ заходів з виконання покладених на Державну Азовську морську екологічну інспекцію
Інформаційна стаття про Державну Азовську морську екологічну інспекцію України
joomla

Заходи державного нагляду (контролю) з питань додержання вимог природоохоронного законодавства під час вилучення водних біоресурсів їх здачі та реалізації.

З 01 по 10 листопада 2018 року інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Азовського моря на підконтрольній території здійснювались посилені заходи державного нагляду (контролю) з питань додержання вимог природоохоронного законодавства під час вилучення водних біоресурсів їх здачі та реалізації.

За результатами заходів було виявлено 19 порушень природоохоронного законодавства, 8 осіб притягнуті до адміністративної відповідальності по фактам порушення правил рибальства, матеріали відносно 11 правопорушників за фактами грубих порушень направлені на розгляд до суду. При цьому збитки заподіяні державі склали 10 тис. 965 грн.

 

Також в зазначений період були проведені планові перевірки підприємств які на даний час здійснюють промисловий вилов водних біоресурсів в басейні Азовського моря.

За результатами перевірок виявлено 11 фактів порушення здійснення промислового вилову водних біоресурсів. Відповідальні працівники підприємств були притягнуті до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 85 Кодексу України Про адміністративні правопорушення. До підприємств надані обов’язкові до виконання приписи по усуненню виявлених недоліків. 

Додаткова інформація